28.9.2016

Stavební poradenství

Chci stavět či koupit

  • Poradenství před započetím stavby
  • Vysvětlení výkresové dokumentace
  • Posouzení nabídek

Stavím

  • Doporučení technologií
  • Komunikace se stavební firmou
  • Poradenství při svépomocných činnostech

Postavil jsem

  • Kontrola provedeného díla
  • Odhalení skrytých závad a nedodělků
  • Návrhy řešení

CHCI STAVĚT ČI KOUPIT

Realitní agent vychvaluje prodávaný dům či byt. Pozvěte si nás. Řekneme vám, co je pravda a co ne. S pomocí našich přístrojů odhalíme skryté vady před samotnou koupí. Jsme schopni vám říci řádové investice do vašich oprav.

Nerozumíte výkresové dokumentaci nebo si chcete nechat poradit, co je v současné době standard či nadstandard? Doplníme vaše znalosti o zkušenosti.

Potřebujete jednorázovou radu a bojíte se, že bude drahá?  Nebude.

Navštěvujeme nepřetržitě školení, výstavy a veletrhy, abychom si rozšiřovali znalosti, a rádi se o naše zkušenosti podělíme s vámi.

STAVÍM

Začali jste stavět, ale zjistili jste, že najednou vám něco není jasné. Stavební firma vám tvrdí, že provedený postup je v pořádku, ale vy máte pochybnosti. Nejste schopni argumentovat nebo nemáte čas. Nevadí, protože máte nás. S vaším svolením, to vyřešíme za vás. Nebude to poprvé a ani naposledy.

Začali jste stavět svépomocí, ale neznáte dobře všechny stavební postupy. Nechte si od nás poradit. Z internetu si přečtěte reklamu, od nás vstřebejte praxi. Rádi za vámi přijedeme a pomůžeme vyřešit váš problém.

Jsou provedené detaily správné? Použily stavební firmy certifikované a správné materiály? Můžeme zahrabávat, omítat, zateplovat?  S námi ano.

POSTAVIL JSEM

Mám postaveno. Dům či byt jsem koupil nebo neměl čas kontrolovat jeho rekonstrukci či stavbu. Potřebuji zkontrolovat, zda-li je dobře postaven, v horším případě se mi začínají projevovat chyby ve výstavbě nebo kvalitě provedení.

Co se to najednou děje, proč mi vlhne zeď, praská stěna, netáhne komín? Stavební firma přestala zvedat telefony, záruka je pryč, kdo pomůže.? My.

Jaké zvolit vhodné technologické postupy při rekonstrukci. Co mám měnit a co ne? Jak se v tom všem vyznat. Jsou okna z roku 1996 špatná či dobrá. Proč každý tvrdí něco jiného? My vám pomůžeme rozhodnout, co je správné.

CENÍK

Cena stavebního poradenství a konzultací se stanovuje individuálně, protože rozsah prací se může výrazně lišit.

Popište nám, co byste potřebovali a my vám vytvoříme cenovou nabídku na míru.